membri3.jpg

Membrii

DOBANDIREA CALITATII DE MEMBRU


 • Poate deveni membru al Asociatiei, orice persoana fizica a carei activitate sau interese sunt asociate cu activitatea de audit intern si sustine interesele acesteia, care, cunoscând si acceptand statutul, este de acord cu scopul asociatiei si intelege ca prin propria activitate sa contribuie la realizarea lui.
 • Poate deveni membru al asociatiei orice persoana care indeplineste conditiile alineatului precedent, completeaza cererea in limba romana, cererea in limba engleza si un curriculum vitae, în formatul prezentat mai jos, pe care le trimite la adresa A.A.I.R. specificata în subsolul paginii sau la sectiunea Contact.

  Cererea in limba romana
  Cererea in limba engleza
  Curriculum Vitae
  Structura tabelara care trebuie completata
 • Documentele mentionate se completeaza conform cerintelor formularelor, se dateaza, se semneaza si se transmit în original (mai putin structura tabelara ce se transmite pe e-mail la Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea.) împreuna cu o copie a ordinului de plata sau altui act prin care se probeaza achitarea taxelor prevazute mai jos.
 • Pentru informatii suplimentare puteti consulta Statutul, Actul constitutiv si Regulamentul de organizare si functionare in vigoare.
 • Persoanele care devin membre ale asociatiei noastre devin si membre ale IIA.
 • Pentru utilizarea unei baze de date unitare de catre asociatiile si institutele afiliate la I.A.A. este necesara completarea acesteia de fiecare membru. Acuratetea completarii, actualizarii si transmiterii acesteia asociatiei la punctele de contact mentionate (Această adresă de email este protejată de spambots. Trebuie să aveți JavaScript activat ca să o puteți vedea.) este responsabilitatea fiecarui membru, precizata de altfel în formularul completat de acesta la solicitarea de înscriere în A.A.I.R. Neactualizarea sau completarea necorespunzatoare a tabelului de mai jos poate afecta imaginea asociatiei noastre pe plan international.
 
Taxa de inscriere si cotizatia
 
© Asociatia Auditorilor Interni din Romania - AAIR
Institutul Bancar Roman (IBR), Str. Negru Voda, nr.3, sector 3, cod postal 030774, Bucuresti (in spatele magazinului Unirea, cu intrare dinspre Bd. Unirii).
• www.aair.ro •
Web design by SofteSS 21